Home Novinky Novinky Jana Ježková: Klientům projektu Soběšické louky maximálně nasloucháme

Jana Ježková: Klientům projektu Soběšické louky maximálně nasloucháme

Jana Ježková: Klientům projektu Soběšické louky maximálně nasloucháme

Máte vždy jen jednu šanci, abyste udělali dobrý první dojem. Proto je první kontakt s potenciálními zájemci o nemovitost nejdůležitější. Rezidenční projekt Soběšické louky si pro tento úkol zvolil osobu s přidanou hodnotou – interiérovou designérku a projektovou manažerku Janu Ježkovou.

Buduji s klienty domov už od samého začátku

„S klienty jsem od začátku až do konce. Jako jejich první a jediný kontakt jim představuji celou rezidenci a následně ladím nabídku na míru podle jejich představ. Součástí projektu jsem od jeho vzniku. Znám stavební plány a každou vizualizaci prostoru. Mám tedy všeobecný přehled, který je důležitý pro to, abych zájemcům hned zodpověděla jakýkoli dotaz,“ představuje svou roli v projektu designérka Jana Ježková. Už při úvodním jednání může klienta provést interiérovými návrhy nebo barevným laděním standardů. Také se orientuje v nabídce všech dodavatelů, které má rezidence k dispozici. Právě osobní konzultace je velmi důležitá pro to, aby výsledné návrhy byly v souladu s potřebami zájemce.


Nejprve se poznáváme, pak ladíme interiér

Každému klientovi je třeba porozumět a nastavit otevřené a upřímné jednání, aby se mu mohla nabídka co nejvíce přizpůsobit. Málokterý klient má hned jasnou představu. „Snažím se mluvit o jeho potřebách, finančních možnostech a prioritách. Podle toho dokážu odhadnout, jaká bytová jednotka nebo vilový dům by mohly vyhovovat. Konfigurace je velmi široká a je třeba jí zájemce provést a představit všechny možnosti prostoru,“ doplňuje designérka.

Jana Ježková


Ještě před schůzkou klient ví, do čeho jde

Už v prvním e-mailu klient dostává podrobnější informace související s jeho poptávkou. „Nic neschováváme, jednáme otevřeně. Snažíme se klientům zodpovědět jakékoli případné dotazy a až následně se setkáváme v showroomu a prohlížíme jednotlivé konfigurace a možnosti.“ Jana Ježková se tak stává partnerem a průvodcem všemi potřebnými procesy k vysněnému bydlení.


Anotace:

Jana Ježková vystudovala stavební inženýrství a už při studiu se s architekty a projektanty podílela na zpracování projektových dokumentací, rekonstrukcí, úpravách dispozic nebo návrzích interiérů a atypického nábytku. Po studiu se dále projektově zabývala energetickou náročností budov nebo konzultacemi v oboru inspekcí nemovitostí. Mimo projektový management v oblasti architektury se věnuje interiérovému designu, kde se řídí jednoduchým heslem: Detail v interiéru dělá celek.


POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST K BYDLENÍ

  • Poslední dva rodinné domy 07 a 15
  • Úprava standardů podle potřeb klienta
  • Možnost kompletního zařízení interiéru
  • Terasy se závětřím a s maximálním soukromím
  • Retenční dešťová nádrž, která poskytuje možnost snížit náklady na vodu

 

 

Zajímá Vás více?

Stačí nám na sebe nechat kontakt a my vám v e-mailu pošleme veškeré podrobnosti a aktuality.
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
Telefon (povinné)
E-mail (povinné)
Vzkaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit