Home Novinky Novinky Jana Ježková: Klientům projektu Soběšické louky maximálně nasloucháme

Jana Ježková: Klientům projektu Soběšické louky maximálně nasloucháme

Jana Ježková: Klientům projektu Soběšické louky maximálně nasloucháme

Role realitního makléře je vždy důležitá, jedná se o první kontakt s potenciálními zájemci o nemovitost. Rezidenční projekt Soběšické louky si ale pro tento úkol zvolil osobu s přidanou hodnotou - interiérovou designérku a projektovou manažerku Janu Ježkovou.

Buduji s klienty domov už od samého začátku

"S klienty jsem od začátku až do konce. Jako jejich první a jediný kontakt jim představuji celou rezidenci a následně ladím nabídku na míru podle jejich představ. V projektu jsem od jeho vzniku. Znám stavební plány a každou vizualizaci prostoru. Mám tedy všeobecný přehled, který je důležitý pro to, abych zájemcům hned zodpověděla jakýkoliv dotaz," představuje svou roli v projektu designérka Jana Ježková. Už při prvním jednání může klienta provést interiérovými návrhy nebo barevným laděním standardů. Také se orientuje v nabídce všech dodavatelů, které má rezidence k dispozici. Právě osobní konzultace je velmi důležitá pro to, aby výsledné návrhy byly v souladu s potřebami zájemce.


Nejprve se poznáváme, pak ladíme interiér

Každému klientovi je třeba porozumět a nastavit otevřené a upřímné jednání, aby se mu mohla nabídka co nejvíce přizpůsobit. Málokterý klient má hned jasnou představu. "Snažím se mluvit o jeho potřebách, finančních možnostech a prioritách. Podle toho dokážu odhadnout, jaká bytová jednotka nebo vilový dům by mohl vyhovovat. Konfigurace je velmi široká a je třeba jí zájemce provést a představit všechny možnosti prostoru," doplňuje designérka.

Jana Ježková


Ještě před schůzkou klient ví, do čeho jde


Už v prvním e-mailu klient dostává soubor dokumentů s půdorysy jeho poptávané jednotky, vizualizacemi a návrhem smlouvy. „Nic neschováváme, jednáme otevřeně. Klient nejprve dostává potřebné dokumenty a až následně se setkáváme v showroomu a prohlížíme jednotlivé konfigurace." Jana Ježková se tak stává partnerem a průvodcem všemi potřebnými procesy k vysněnému bydlení.


Anotace:

Jana Ježková vystudovala stavební inženýrství a už při studiu se s architekty a projektanty podílela na zpracování projektových dokumentací, rekonstrukcí, úpravách dispozic nebo návrzích interiérů a atypického nábytku. Po studiu se dále projektově zabývala energetickou náročností budov nebo konzultacemi v oboru inspekcí nemovitostí. Mimo projektový management v oblasti architektury se věnuje interiérovému designu, kde se řídí jednoduchým heslem: Detail v interiéru dělá celek.

Zajímá Vás více?

Stačí nám na sebe nechat kontakt a my vám v e-mailu pošleme veškeré podrobnosti a aktuality.
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
Telefon (povinné)
E-mail (povinné)
Vzkaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit