Home Novinky Novinky Jakub Vrba: Exkluzivita, kterou mají Soběšické louky se v okolí Brna už nemusí opakovat

Jakub Vrba: Exkluzivita, kterou mají Soběšické louky se v okolí Brna už nemusí opakovat

Jakub Vrba: Exkluzivita, kterou mají Soběšické louky se v okolí Brna už nemusí opakovat

Soběšické louky splňují ty nejvyšší nároky na klidný a bezpečný domov. Lokalita se chlubí bohatou občanskou vybaveností a krátkou dojezdovou vzdáleností přímo do centra Brna. I přes to oblast vyniká všudypřítomnou, panensky čistou, přírodou chráněného území Moravského krasu, které nabízí nejenom soustavu jeskyní s proslulou propastí Macochou, ale i cyklostezky a pěší turistiku.

Jakub Vrba

Poslední možnost k investici

„Na rezidenčním projektu se pracovalo necelých 5 let a je to jedna z posledních možností pro rodinné bydlení v této nádherné lokalitě," dodává Jakub Vrba, který je hlavou celého projektu. Pro něj samotného je to známé území. Na severu Brna žije posledních 20 let a vyzdvihuje právě jeho dopravní dostupnost a okolní přírodu. Město Brno v této lokalitě neplánuje další výstavby, a proto se Soběšické louky stávají velmi hodnotnou příležitostí k bydlení.


Vysoký komfort bydlení

Vystavěné viladomy budou členěné do 3 bytových jednotek (2+kk a 3+kk) a rodinných domů (5+kk). „Jednou z velkých výhod výstavby bude nízká zastavitelnost celého pozemku. Okolní prostředí bude hodně otevřené a prostorné. Díky tomu vynikne také technologické řešení stavby. Chceme dům, který je z kvalitních materiálů a nabízí početná designová řešení," doplňuje Jakub Vrba. Pro rezidenci Soběšické louky se stal nadstandard standardem – hliníková okna, kvalitní dřevěné podlahy, klimatizovaná prostory, předokenní žaluzie a další.

Jakub Vrba


Neotřelý interiér na míru

Vybraní dodavatelé, jejichž rozsah produktů je velmi bohatý, přispívají k tomu, aby si mohli klienti vytvořit dům přesně podle svých představ. „Vše je navrženo tak, aby si klienti mohli prostory maximálně přizpůsobit. Konfigurace domů je velice široká a už při prohlídce je k dispozici interiérový designér, který zájemce provede všemi možnostmi řešení."


Kdo je Jakub Vrba:

Jakub Vrba je spolumajitelem a srdcem rezidenčního projektu, kterému už od začátku dodává jasný směr a záměr. V oblasti realit a developerských projektů se pohybuje řadu let.


POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST K BYDLENÍ

  • Poslední dva rodinné domy 07 a 15
  • Úprava standardů podle potřeb klienta
  • Možnost kompletního zařízení interiéru
  • Terasy se závětřím a s maximálním soukromím
  • Retenční dešťová nádrž, která poskytuje možnost snížit náklady na vodu

 

 

Zajímá Vás více?

Stačí nám na sebe nechat kontakt a my vám v e-mailu pošleme veškeré podrobnosti a aktuality.
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
Telefon (povinné)
E-mail (povinné)
Vzkaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit