Exkluzivní bydlení na předměstí Brna

Exkluzivní bydlení na předměstí Brna

Byty s komfortem rodinného domu

Rezidenční projekt Soběšické louky splňuje ty nejvyšší nároky na klidný a bezpečný domov. Lokalita se chlubí bohatou občanskou vybaveností a krátkou dojezdovou vzdáleností přímo do centra Brna.

Právě díky okolí, do kterého je projekt bezprostředně zasazený a dispozičnímu řešení s vlastní zahradou či balkonem, nabízí všechny byty v tomto projektu stejný komfort a životní úroveň, jako bydlení v rodinném domě.

flexibilní poloha

Byty o ploše
od 37,9 m² do velkorysých 87 m² s dispozičním řešením 2+kk a 3+kk.

vlastní zahrada / balkón

Ve spojení s všudypřítomnou přírodou vytváří komfort rodinného domu za cenu bytu.

kvalita a komfort

Hlavní hodnotou celého projektu je kvalita, která se propisuje do všech standardů i řešení.

Rezidenční projekt Soběšické louky

Pojďte se s námi projít po Soběšických loukách. Na místo, které vzniká s vizí spokojených obyvatel, kteří ho s radostí přijmou za svůj nový domov. Tento nově vznikající rezidenční projekt na předměstí Brna splní i ty nejvyšší nároky na klidný a bezpečný domov s centrem města i přírodou na dosah. Pečlivě promyšlený projekt je velmi citlivě zasazený do okolí. Na jednom místě se tak setkává nadstandardní kvalita materiálů i stavby, občanská vybavenost a příjemné sousedství. Soběšické louky, to je exkluzivita lokality, vysoký komfort bydlení a místo, kde je radost a zároveň prestiž bydlet a žít. A to dlouhá léta.

Chcete vědět víc? Klikněte!

Zajímá Vás více?

Stačí nám na sebe nechat kontakt a my vám v e-mailu pošleme veškeré podrobnosti a aktuality.
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
Telefon (povinné)
E-mail (povinné)
Vzkaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit

Kdo a jak na projektu pracuje

Martin Sádovský: Byty v tomto projektu nabízí komfort jako dům

Již od počátku byla exkluzivita projektu Soběšické louky zřejmá a bylo tedy potřeba do prostoru zasadit bytové jednotky s takovým vybavením a užitnou plochou, která tomu odpovídá. S tím souvisí několik dalších dispozičních řešení, kterými rezidence vyniká. 

přečíst celé
Philipp Kratochvíl: Když je standard na úrovni běžného nadstandardu

Díky tomu, že je okolí projektu Soběšické louky velmi otevřené a prostorné, vyniká  technologické řešení jednotlivých staveb, které má za cíl nabídnout dům z kvalitních materiálů s nespočtem designových řešení. Jedno takové přináší firma PODETA jako hlavní dodavatel nadstandardních bezfalcových dveří. 

přečíst celé
Oliver Kuruc: Detail je to, co rozhoduje

Rezidence Soběšické louky bude nabízet rodinné domy i vilové byty o dispozici až 5+kk. Jejich dostavba je ale rozdělena do několika bloků a rodinné domy otevřou své dveře klientům až v úplném závěru. Na celou realizaci dohlíží strategický koordinátor projektu Oliver Kuruc.

přečíst celé
Jakub Vrba: Exkluzivita, kterou mají Soběšické louky se v okolí Brna už nemusí opakovat

Soběšické louky splňují ty nejvyšší nároky na klidný a bezpečný domov. Lokalita se chlubí bohatou občanskou vybaveností a krátkou dojezdovou vzdáleností přímo do centra Brna. I přes to oblast vyniká všudypřítomnou, panensky čistou, přírodou chráněného území Moravského krasu, které nabízí nejenom soustavu jeskyní s proslulou propastí Macochou, ale i cyklostezky a pěší turistiku.

přečíst celé
Jana Ježková: Klientům projektu Soběšické louky maximálně nasloucháme

Máte vždy jen jednu šanci, abyste udělali dobrý první dojem. Proto je první kontakt s potenciálními zájemci o nemovitost nejdůležitější. Rezidenční projekt Soběšické louky si pro tento úkol zvolil osobu s přidanou hodnotou – interiérovou designérku a projektovou manažerku Janu Ježkovou.

přečíst celé