Home Lokalita Lokalita

Lokalita

Rezidenční projekt Soběšické louky najdete na začátku obce Soběšice, pouhé 2 km od Brna. V obci žije v současnosti cca 2300 obyvatel, takže propojuje to nejlepší z bydlení v srdci přírody s odleskem nedalekého Brna, které je pulzujícím centrem obchodu, vědy, vzdělávání i společenského života.

Přímo v Soběšicích najdete množství obchodů, restaurací i vzdělávacích institucí. Nechybí mateřská i základní škola, Montessori i lesní školka, několik hřišť pro děti i dospělé a pro tatínky i řemeslný pivovar. A pokud nabídka nestačí, v Brně je nepřeberné množství vzdělávacích i volnočasových příležitostí. Nemluvě o neustále se rozvíjející gastronomické a kulturní scéně.

Doprava do Brna ze Soběšic je dalším lákadlem pro všechny budoucí obyvatele. Pouhých 2000 metrů dělí hranici Soběšic a Brna. Ať už vlastním autem, na kole nebo s použitím autobusu hromadné dopravy, v Brně jste během chvíle. Odtamtud pak můžete vyrazit po dálnici, po kolejích nebo z Letiště Brno do celé republiky, Evropy i světa.

Lokalita kolem rezidenčního projektu Soběšické louky je atraktivní i blízkou, panensky čistou přírodou chráněného území Moravského krasu. Chladivé lesy, hluboká údolí, křišťálově čisté potoky i řeky a také soustava více než 100 jeskyní, z nichž nejznámější jsou přístupné Punkevní jeskyně s proslulou propastí Macochou. Ale možností je tu mnohem víc a stačí vykročit z domu do lesa, abyste objevili každou procházkou nebo projížďkou na kole něco nového.

Soběšické louky v sobě spojují to nejlepší z města i přírody. Pokud tedy hledáte bezpečné, komfortní a kvalitní bydlení, které uspokojí vaše potřeby po všech stránkách – tady jste správně.