Home Novinky Novinky

Novinky

Martin Sádovský: Byty v tomto projektu nabízí komfort jako dům

Již od počátku byla exkluzivita projektu Soběšické louky zřejmá a bylo tedy potřeba do prostoru zasadit bytové jednotky s takovým vybavením a užitnou plochou, která tomu odpovídá. S tím souvisí několik dalších dispozičních řešení, kterými rezidence vyniká. 

přečíst celé
Philipp Kratochvíl: Když je standard na úrovni běžného nadstandardu

Díky tomu, že je okolí projektu Soběšické louky velmi otevřené a prostorné, vyniká  technologické řešení jednotlivých staveb, které má za cíl nabídnout dům z kvalitních materiálů s nespočtem designových řešení. Jedno takové přináší firma PODETA jako hlavní dodavatel nadstandardních bezfalcových dveří. 

přečíst celé
Oliver Kuruc: Detail je to, co rozhoduje

Rezidence Soběšické louky bude nabízet rodinné domy i vilové byty o dispozici až 5+kk. Jejich dostavba je ale rozdělena do několika bloků a rodinné domy otevřou své dveře klientům až v úplném závěru. Na celou realizaci dohlíží strategický koordinátor projektu Oliver Kuruc.

přečíst celé
Jakub Vrba: Exkluzivita, kterou mají Soběšické louky se v okolí Brna už nemusí opakovat

Soběšické louky splňují ty nejvyšší nároky na klidný a bezpečný domov. Lokalita se chlubí bohatou občanskou vybaveností a krátkou dojezdovou vzdáleností přímo do centra Brna. I přes to oblast vyniká všudypřítomnou, panensky čistou, přírodou chráněného území Moravského krasu, které nabízí nejenom soustavu jeskyní s proslulou propastí Macochou, ale i cyklostezky a pěší turistiku.

přečíst celé
Jana Ježková: Klientům projektu Soběšické louky maximálně nasloucháme

Máte vždy jen jednu šanci, abyste udělali dobrý první dojem. Proto je první kontakt s potenciálními zájemci o nemovitost nejdůležitější. Rezidenční projekt Soběšické louky si pro tento úkol zvolil osobu s přidanou hodnotou – interiérovou designérku a projektovou manažerku Janu Ježkovou.

přečíst celé