Home O projektu O projektu

O projektu

Soběšické louky jsou rezidenční projekt na dosah moravské metropole, města Brna. V projektu propojujeme exkluzivitu lokality, nadstandardní kvalitu materiálů i pracovních postupů, promyšlenost i citlivost zasazení do okolí, blízkost přírodním krásám Moravského krasu, perfektní dostupnost do Brna vlastní nebo hromadnou dopravou a vysoký komfort bydlení.

V rámci výstavby tohoto projektu vzniknou celkem tři bloky rodinných domů a viladomů. V prvním bloku vyrostou celkem 3 viladomy (9 bytových jednotek), ve druhém bloku 2 rodinné domy a 3 viladomy (9 bytových jednotek) a třetí blok bude obsahovat celkem 7 rodinných domů.

Při stavbě se nešetří na ničem, co by mohlo ohrozit pohodlí a komfort budoucích obyvatel. Ať už jde o vysokou kvalitu stavebních materiálů hrubé stavby i konečné realizace interiéru, při všem máme na mysli spokojenost těch, kdo zde budou dlouhá léta žít.

Dispozice, vybavení a styl jednotlivých domů jde ve spolupráci s našimi architekty přizpůsobit požadavkům budoucích nájemníků. Naším cílem je vaše spokojenost, takže jsme připraveni doslova i "pohnout stěnou", pokud to naplno splní představy a požadavky o vašem novém domově. Variabilita exteriéru i interiéru je skutečně široká.

Pokud hledáte exkluzivní bydlení nebo investiční příležitost blízko přírodě i centru Brna – Soběšické louky jsou to pravé!

 

Brožura projektu ke stažení zde 

Katalog standardního vybavení ke stažení zde

 PROČ BYDLET PRÁVĚ ZDE?

Vše při ruce

Obchody, restaurace, řemeslný pivovar, hřiště, mateřská i základní škola, Montessori a Lesní školka přímo v Soběšicích a nepřeberné množství vzdělávacích institucí v blízkém Brně. Pro každého něco!

Vysoká kvalita

Na kvalitě stavíme! Ať už použitými materiály, možností konfigurace a dispozičních změn domů, tradičními řemeslnými postupy nebo kvalifikovanými profesionály – na ničem jsme nešetřili a vše s vámi milerádi sladíme k naprosté spokojenosti.

Promyšleno do detailu

Naši architekti a projektanti napnuli všechny své síly, aby stvořili místo pro pohodlný život. A potřeby budoucích obyvatel jsou pro nás na prvním místě. Proto jsou domy připraveny se vnitřním i vnějším prostorem přizpůsobit vašim potřebám.

Příroda a volný čas

Moravský kras s panenskou přírodou, desítkami kilometrů peších i cyklostezek a tajemnými jeskyněmi čeká doslova za plotem. Stačí vykročit nebo šlápnout do pedálů a objevovat!

Dopravní dostupnost

Ať už sednete do auta, na kolo nebo MHD, v centru Brna jste během pár minut. A odtud už můžete pokračovat po dálnici nebo přes letiště do všech světových stran. Přitom bydlíte na klidném a bezpečném místě s výhledem na lesy Moravského krasu.