Home Novinky Novinky Oliver Kuruc: Detail je to, co rozhoduje

Oliver Kuruc: Detail je to, co rozhoduje

Oliver Kuruc: Detail je to, co rozhoduje

Rezidence Soběšické louky bude nabízet rodinné domy i vilové byty o dispozici až 5+kk. Jejich dostavba je ale rozdělena do několika bloků a rodinné domy otevřou své dveře klientům až v úplném závěru. Na celou realizaci dohlíží strategický koordinátor projektu Oliver Kuruc.

Kvalita je vidět už v projektovém řešení

Celý projekt se také opírá o studie architekta Ak. Arch. Václava Hodana, který mimo nastavení základních dispozic exteriérů a interiérů navrhoval i umístění a urbanistické řešení stavby. Pro město a okolí bylo důležité zasadit rezidenci tak, aby nenarušila okolní architekturu a přitom si udržela svůj vysoký komfort. „V projektu jsme se zaměřili na kvalitní zpracování už od samého začátku. To se nám velmi vyplatilo a díky tomu je výsledná nabídka domů a bytových jednotek pro klienty velmi zajímavá," dodává Oliver Kuruc.


Nadstandard je v projektu Soběšické louky standardem

V základní nabídce tak zájemce najde nejen zajímavé designové doplňky, ale i moderní technologická řešení, která zaručí nerušený a pohodlný pobyt v prostoru. „Jako podlahovou krytinu jsme vybrali kvalitní dýhované dřevo. Je mnohem odolnější, všemi vlastnostmi připomíná masivní dřevo a zároveň snižuje hlučnost v prostoru," popisuje Oliver. Domy jsou také velmi otevřené a nabízí spoustu prosklených ploch a výhledů do okolí. Pohledem do přírody to ale nekončí. Projekt se chlubí například také bezfalcovými dveřmi, které díky svým skrytým zárubním elegantně sedí v interiéru. Důraz na kvalitní zpracování, který se projevuje i v samotném základu, povyšuje interiéry na mnohem vyšší úroveň.


Myslíme na urbanistické řešení a hladké financování projektu

Že je rezidenční projekt opravdu promyšlený, je vidět i v exteriéru. Nejenže není tolik zastavěný a obyvatelé domu mají otevřené výhledy do okolí, ale také budou mít k dispozici v rámci rezidence třeba dětské hřiště nebo nabíjecí stanici pro elektromobily. Vše završuje zajištěné bankovní financování, které klientům garantuje spolehlivou dostavbu projektu a náhled do všech dokumentů a smluv už při prvním jednání. To vše pojišťuje bezpečnou cestu za rodinným bydlením - a to v tak žádané lokalitě jakou jsou právě Soběšické louky.


Kdo je Oliver Kuruc:

Oliver Kuruc je strategický koordinátor s přesahem do obchodu a financí. Za svou praxi se pravidelně objevoval v různých fázích developerských projektů od získání povolení, až po finální předání nemovitosti. V rámci rezidence Soběšické louky koordinuje bezproblémovou dostavbu projektu.


POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST K BYDLENÍ

  • Poslední dva rodinné domy 07 a 15
  • Úprava standardů podle potřeb klienta
  • Možnost kompletního zařízení interiéru
  • Terasy se závětřím a s maximálním soukromím
  • Retenční dešťová nádrž, která poskytuje možnost snížit náklady na vodu

 

 

Zajímá Vás více?

Stačí nám na sebe nechat kontakt a my vám v e-mailu pošleme veškeré podrobnosti a aktuality.
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
Telefon (povinné)
E-mail (povinné)
Vzkaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit