Home Novinky Novinky Philipp Kratochvíl: Když je standard na úrovni běžného nadstandardu

Philipp Kratochvíl: Když je standard na úrovni běžného nadstandardu

Philipp Kratochvíl: Když je standard na úrovni běžného nadstandardu

Díky tomu, že je okolí projektu Soběšické louky velmi otevřené a prostorné, vyniká  technologické řešení jednotlivých staveb, které má za cíl nabídnout dům z kvalitních materiálů s nespočtem designových řešení. Jedno takové přináší firma PODETA jako hlavní dodavatel nadstandardních bezfalcových dveří. 

Dveře z rakouských Alp

Firma PODETA je prodejcem kvalitních špičkových produktů, které jsou vyráběny s dlouholetou tradicí v srdci rakouských Alp. V rámci projektu Soběšické louky firma dodává interiérové bezfalcové dveře nadstandardní výšky 2100 mm. Úroveň dodávaných dveří je velmi vysoká. Ve standardu najde zákazník vyšší bezfalcové dveře rakouské výroby. Jsem si jistý, že každý klient si vybere a bude se standardem více než spokojený,” doplňuje Philipp Kratochvíl, majitel společnosti PODETA. 

Široký výběr už ve standardu

Soběšické louky nabízí velmi vstřícné designové řešení interiéru už v základním standardu. U výběru dveří tomu není jinak: Klienti mohou vybírat z velmi široké škály CPL dekorů, případně zvolit bílé lakované dveře. To vše ve standardu a bez dalšího příplatku. Budoucí majitelé se mohou těšit na velmi vysokou úroveň kvalitního a funkčního zpracování, které zajišťuje dlouhou životnost a designové doplnění interiéru,” dodává Philipp Kratochvíl. Vše je zároveň řešeno způsobem, který odpovídá jak představám klienta, tak designové kombinaci podlah a nábytku v interiéru. 

Výjimečný projekt, výjimečný interiér

Snahou společnosti PODETA je propojovat design interiéru a zároveň udržet jeho účelnost. Stejná filosofie je i u rezidence Soběšické louky, která poskytuje již od začátku svým klientům nadstandardní služby. Jednou takovou je například interiérová designérka Jana Ježková, která s klienty ladí standardy právě na základě širokých nabídek dodavatelů. „Z mého pohledu se jedná se o velmi kvalitně řešený projekt. Velkou výhodou je jeho umístění, které kloubí klidnou lokalitu a zároveň dobrý dojezd do Brna,” doplňuje Philipp Kratochvíl.


Kdo je Philipp Kratochvíl:

Mgr. Philipp Kratochvíl je jednatelem společnosti Podeta CZ s.r.o., která se zaměřuje na prodej a realizaci designových dveří, celoskleněných stěn, tapet a dekorativních stěrek vysoké kvality. 

 

POSLEDNÍ PŘÍLEŽITOST K BYDLENÍ

  • Poslední dva rodinné domy 07 a 15
  • Úprava standardů podle potřeb klienta
  • Možnost kompletního zařízení interiéru
  • Terasy se závětřím a s maximálním soukromím
  • Retenční dešťová nádrž, která poskytuje možnost snížit náklady na vodu

 

 

Zajímá Vás více?

Stačí nám na sebe nechat kontakt a my vám v e-mailu pošleme veškeré podrobnosti a aktuality.
Zobraz modal okno validace
Jméno a příjmení (povinné)
Telefon (povinné)
E-mail (povinné)
Vzkaz
(povinné) - Takto označené položky je nutné vyplnit